Archiv
Archivované představení
Toto představení se momentálně nehraje nebo na něj nemáme dostupné vstupenky. Prohlédněte si naši aktuální nabídku představení.
Obsah tohoto představení je zachován pro archivní účely.
O představení
Česká filharmonie poprvé otevírá brány své vlastní abonentní řady Londýnskému symfonickému orchestru. Symbolicky při příležitosti padesátého výročí úmrtí Benjamina Brittena. Sinfonii da Requiem doplní Pátá symfonie Gustava Mahlera, která je podle dirigenta Antonia Pappana oslavou nádhery života.